Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 11
» En Son Üyemiz: Antonross
» Konu Sayısı: 12
» Mesaj Sayısı: 18,515

Tam İstatistik

En Son Konular
Oyun Kuralları Hakkında
Forum: Oyun Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Son Mesaj: admin
08-02-2020, 02:45 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 258
Oyuna Giriş
Forum: Hoşgeldiniz
Son Mesaj: admin
08-02-2020, 02:44 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 34,501
Oyun ne zaman başlıyor?
Forum: Hoşgeldiniz
Son Mesaj: admin
08-02-2020, 02:42 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 58,886
Oyun sohbet bölümü ne zam...
Forum: Oyun Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Son Mesaj: cako
14-10-2019, 10:19 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 319
Reklam Yayınlayarak Kazan...
Forum: Konu Dışı Sohbet
Son Mesaj: cako
09-10-2019, 06:52 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 312
Oyun Genel Kuralları
Forum: Oyun Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Son Mesaj: cako
08-10-2019, 05:53 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 403
Oyun Genel Kuralları
Forum: Hoşgeldiniz
Son Mesaj: cako
08-10-2019, 05:52 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 174,366
Sponsor Olabilirim
Forum: Sponsorluk-Reklam ve İletişim
Son Mesaj: cako
08-10-2019, 12:46 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 285

 
  Oyun Kuralları Hakkında
Gönderen: admin - 08-02-2020, 02:45 PM - Forum: Oyun Hakkında Sıkça Sorulan Sorular - Cevap Yok

Merhaba, oyun hakkında sıkça sorulan sorular ve cevaplarını burada paylaşıyoruz.

Sıkça sorulan sorular ve cevapları.

1-OYUNUN TEMEL AMACI NEDİR, NASIL OYNANIR?
-Oyunun temel amacı; ağaç keserek, yiyecek toplayarak ve taş kazarak oyun parası yani teng elde etmektir. 
Oyuna girdiğinizde ağaç kes butonunun aktif olduğunu görürsünüz yani bir oduncunuz vardır, ağaç kes butonuna bastıkça odun deponuza odunlar eklenir, deponuzda bulunan odunları oduncu jack isimli karakterin yanına giderek satışını yaparsınız ve oyun parası yani teng elde edersiniz. Asıl amacınız olabildiğince çok teng elde etmek ve bu tengleri defterdar karakterine ileterek oyun kasasında bulunan ödüldeki payınızı arttırmaktır.

2-MESLEKLER NELERDİR, NE İŞ YAPARLAR?

-Oyunda 3 farklı meslek vardır. Odunculuk, çitfçilik ve madencilik. Odunculuk standart başlangıçta kullanılabilen meslektir. Çiftçilik mesleği için 15. seviyeye Madencilik mesleği için de 30.seviyeye ulaşmanız gerekmektedir.  Bu seviyelere ulaştığınızda tüm meslek karakterleri aynı anda çalışır ve üretiminiz o derece yüksek olur.

3-HAMMADDE DEPOSU NEDİR, NE İŞE YARAR?

-Her ham maddenin (Odun, Yiyecek, Taş) bir deposu bulunmaktadır. Depolar dolu olduğu zaman ham madde üretimi yapamazsınız. Ham maddelerinizi sisteme satmanız gerekmektedir. Ham maddelerinizi Yapı Ustası isimli karaktere giderek geliştirebilir, kapasitelerini arttırabilirsiniz.

4-GÖREV SİSTEMİ NEDİR, NASIL GÖREV YAPILIR?

Görev sistemi oyunun temelini oluşturmaktadır. 

Odun kesmenin, yiyecek toplamanın ve taş kazmanın verdiği tenglerin TLye dönüşmesi için her kullanıcının görev yapması zorunludur. 

Oyun içerisindeki ham maddelerin hazneleri bulunmaktadır. 
Bu haznenin başlangıç değeri 100.000dir. Kullanıcılar ham madde toplayıcılığı yaptıkça bu hazneler azalır ve hazneler bittiğinde kimse üretim yapamaz. 
Hazneleri dolu tutmak için kullanıcıların Görev Ustası Mou ya giderek görev yapmaları gerekmektedir. 

Görev yapmak, köy haznelerine yeni ham madde rezervleri verir. Kullanıcılar görev yaptıkça, görev puanları birikir ve bu görev puanları ile Haznedar karakterine giderek özel eşyalar satın alabilir, karakterini geliştirebilir.

Oyun içi görev yapmak basittir, görevci karakteri bulun, yanına git butonuna basın, blog sayfamıza yönlendirir, bu sayfada yazının üstünde veya altında bulunan banner resim görseline tıklayın sizi forum sistemimize yönlendirir. Yönlendirilen sayfada en az 30 saniye kalarak oyuna geri döndüğünüzde göreviniz başarılı olarak kaydedilir. Tekrar görev yapabilmek için sistemin belirlediği süreyi beklemeniz gerekir. Tekrar görev yapmaya çalıştığınızda size ne kadar daha beklemeniz gerektiği belirtilmektedir. 
Oyun içi görevin yanında birçok ekstra göreve de zaten bu forum üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

KARAKTERLER HAKKINDA

5- OYUNDA DEFTERDAR KARAKTERİ NE İŞ YAPAR?
-Bu kişi oyunun temelini oluşturan yetkili bir karakterdir. Kullanıcıların aylık net odullerinin belirlenmesini defterdar sağlar. Kullanıcılar düzenli olarak defterdara teng gönderiminde bulunurlar ve odul dagitma zamanları geldiği zaman, kullanıcıların göndermiş oldukları tenglere oranla onlara TL veya uygun birimde odulu verir.

6-MUHTAR NE İŞ YAPAR?
Kullanıcıların şikayet ve önerilerini ilgili kişilere belirtmek veya her hangi bir konuda yardım almak için Muhtar Medi ye danışabilirsiniz. Ayrıca Muhtar Medi üzerinden tüm kullanıcıların sıralamalarını görebilirsiniz.

7-BONUS VEREN KARAKTER HANGİSİDİR?
-Dede karakteri oyunun bonusçu karakteridir. Düzenli olarak giriş yaparak verdiği bonusları toplayabilirsiniz, aktiflik durumlarına göre verdiği bonus miktarı çeşitli etkinliklerle vb artılır.Aktif olan kullanıcıların yüksek bonus alma ihtimalleri daha fazladır.

8-HAZNEDAR NE İŞ YAPAR, ÖZEL EŞYALAR NELERDİR?
Haznedar aktif olan oyunculara yaptıkları görevler karşılığında hediyeler dağıtan karakterdir. Görev ve özel eşyaların alınma koşulları değişken olacaktır. Aktif olan kullanıcıların lehine zaman zaman düzenlemeler yapılacaktır.

SOHBET VE GENEL PAYLAŞIM KURALLARI HAKKINDA

9-SOHBET EKRANI NE ZAMAN AKTİF OLUYOR?
Sohbet ekranı sohbet sistemindeki paylaşımları kontrol edebilecek herhangi bir moderatör online olduğunda aktif olmaktadır.
Genellikle standart mesai saatleri içerisinde paylaşıma açıktır.
Sohbet kısmındaki paylaşımların tüm kayıtları sistemde tutulmaktadır. Yapılan paylaşımlardan paylaşımı yapan kişilerin yasal olarak sorumlu olduğunu ve bu kayıtların yasalara aykırı bir paylaşımda adli mercilere iletilmek üzere kayıt altında olduğunu belirtiriz. Sohbet penceresinde paylaşım yapan tüm kullanıcılar bu kuralı kabul etmiş sayılırlar.

KAZANÇ ELDE ETME HAKKINDA

10-OYUNDAN NASIL ÖDÜL KAZANILIR?

-Oyunumuz oldukça dinamik bir platform olarak çalışmaktadır, temel olarak yukarıda belirtildiği üzere çeşitli meslek grubundaki karakterlerle üretim yaparsınız, bunu teslim alan karakterlere götürür deponuz oranında satarsınız teng elde edersiniz, elde ettiğiniz tengi defterdara giderek köy kasasına gönderirsiniz.
Her kullanıcının gönderdiği oyun parası miktarı toplam gönderilen içinde ne kadardır o hesaplanır( defterdar ekranında görüntülenir) köy kasasında bulunan miktar o orana göre kullanıcılara dağıtılır.
Dağıtım işleminden sonra kişisel bilgilerinizde belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda sistem üzerinden size bir bildirim atılır ve iletişime geçilir, minimum gönderim limitine ulaştıysanız çeşitli metodlarla tarafınıza kazandığınız bakiye gönderilir. Bakiyelerin gönderimi metodları konusunda olabildiğince esnek olmaya çalışacağız. Tercih ettiğiniz metodu bilgilerde belirtirsiniz, olabilecek bir metodsa değerlendiririz. Önemli olan hakkınızın sizlere ulaştırılmasıdır,elimizden geldiğince bu konuda yardımcı olmaya çalışırız, sizlerde kullanamayacağımız metodlar hakkında anlayışlı olursanız memnun oluruz.

11-OYUN ÜCRETSİZ MİDİR ?
-Oyun kaydolduğunuzda da göreceğiniz üzere tamamen ücretsiz olarak tasarlanmıştır, yani malum siteler gibi para yatır ,para döndür, daha çok yatır daha çok kazan gibi bir sistem kesinlikle değildir.Referans sistemi de mevcut değildir,yani hiç bir ücret ödemeden hiç bir kimseye oyunu tavsiye dahi etmeden(siz yine de tavsiye edin tabi[Resim: smile.png]  oyuna üye olabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. 

12-NEDİR BU TENG, 1 TENG KAÇ PARADIR ?

-Teng, oyun parasıdır, gerçek değildir.  Belki ileride oylar adını bile değiştiririz ,o derece sanal paradır. 1 teng kaç paradır hesabını yukarıda anlattık, 1 teng bazen 100 para da olabilir 10 para da olabilir, bunu köy kasasına aktarılmış toplam teng miktarı ve sizin bu toplam teng içinde ne kadar tengin sahibi olduğunuz belirler.( Dağıtım döneminde örneğin siz 100 teng gönderdiniz kasaya bir arkadaşınız da 100 teng gönderdi .Kasada da 100 para var , doğal olarak kasadaki miktarı yarı yarıya hak etmiş olursunuz)

13-OYUN ÜCRETSİZSE KULLANICIDAN BİRŞEY KAZANMADAN NASIL ÖDÜL VERİLEBİLİYOR ?

-Oyun kullanıcılara ücretsizdir. 

Ancak oyun hakkında sponsor olanlar, oyun kitlemize hitap edecek tekliflerde bulunan kişiler sayesinde sponsor gelirler elde etmeyi amaçlamaktadır. 

Oyun kasası da bu oranda yani oyunun gelir gider dengesine göre güncellenmektedir. 

Yani belirtilen dönem için sistemin size ödeyebileceğinden fazla bir miktar eklenmemiş olacağı için kesinlikle risk bulunmamaktadır. 
Özetle sistem olarak sponsor,destek olan vb kişiler sayesinde elde edilen gelirin büyük kısmını kasaya koyuyoruz en aktif olan kullanıcıdan en az aktif olanlara doğru orantılı olarak pay edilmiş oluyor. Gelir yoksa kasa boş, gelir arttıkça kasadaki miktar artıyor.Kasa miktarı sabit değildir. Günlük ya da en geç üç günlük gelir-gider kontrolü yapılır ve güncellenir. Bu bakiyelerle zaman zaman nakit gönderimler zaman zaman çeşitli ödüllerin dağıtımı yapılıyor. Sitenin kapanma ve tükenme ihtimalini ortadan kaldıran budur. Dağıtılacak miktarı her zaman sistem yönetimi belirlemektedir, ne kadar çok göreve aktif katılım yapılırsa gelir o kadar artar pay da o kadar artar.

Sizlere bu oyunda çok kazanç,çok para,zenginlik kesinlikle vadedilmiyor. 
Zaten bu tür vaatlerde bulunan site vb her neyse uzak durmanızı da ayrıca tavsiye ediyoruz. 
Herşeyden önce eğlenceli ve saygılı bir platformda oyun oynamak için buradaysanız doğru yerdesiniz. 
Oynarken de bu kadar vakit geçirdik küçük de olsa üstüne ödüller alıyoruz ne güzel işte diyebiliyorsanız yine doğru yerdesiniz. 
Ordan şunu yapsak buradan bunu yapsak, iki de bot kursak otomatik kazansak ,e sonunda da ne oldu bak avuç kadar ödülü bile alamadık,bu kadar ödül için uğraşamam ben bunla diyecekseniz zaten uzak durunuz. Siz de üzülmeyin bizi de üzmeyin.

Oyunda kazanılabilecek miktarı arttırmanın en doğru yolu, aktif olmak ,oyun içinde ve forumda belirtilen görevlere maksimum katılımı sağlamaktır.


HAKSIZ KAZANÇLAR VE KURALLARA AYKIRI KULLANIMLAR HAKKINDA

Yazılımımız içerisinde otomatik mouse botlarını algılayan ve dakikalık yaptığınız tıklama sayısına göre durumunuzu değerlendiren sistem bulunmaktadır. 
Kullanacağınız her türlü tıklama botundan dolayı, oyundan koşulsuz şartsız engellenirsiniz. 
Toplamda 20 defa başarısız görev yapımı halinde veya 5 gün boyunca giriş yapmadığınız taktirde de oyundan koşulsuz şartsız engellenirsiniz.
Site ile ilgili herhangi bir bölümde belirtilmiş kural ihlalinde önce uyarılırsınız daha sonra erişimleriniz engellenir, usulsüz olarak elde ettiğinizi düşündüğünüz tüm kazançlar sıfırlanır, hakkınızda yasal işlemler başlatılır.
Amacımız kırmak dökmek yasaklamak değildir, herşeyden önce saygılı,eğlenceli bir ortam oluşturmak üzere çabalıyoruz.

Gereken desteği vereceğinizden şüphemiz bulunmamaktadır.

Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Bu öğeyi yazdır

  Oyuna Giriş
Gönderen: admin - 08-02-2020, 02:44 PM - Forum: Hoşgeldiniz - Cevap Yok

Merhaba,

Çalışkan Köylü oyununa https://www.caliskankoylu.com adresine girerek üst menüdeki OYUNA GİRİŞ sekmesinden kayıt olabilirsiniz.

Mail adresinize üye olmanız için gerekli üyelik kodu gönderilir, daha sonra sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Giriş problemleri hakkında bu başlıktan yardım talep edebilirsiniz.

Bu öğeyi yazdır

  Oyun ne zaman başlıyor?
Gönderen: admin - 08-02-2020, 02:42 PM - Forum: Hoşgeldiniz - Cevap Yok

Merhaba,

Çalışkan Köylü Oyun'unun tam kapasiteyle 15.10.2019 tarihinde başlatmak üzere hazırlıklarımız devam ediyor,
an itibariyle de oyun aktiftir ve tüm fonksiyonlarıyla çalışır vaziyettedir. Yapılan hazırlıklar daha çok forum, görev düzenlemeleri,site ayarlamaları vb şekildedir.
Özetle, bir şekilde oyunumuzla tanışmış ve oynamayı düşünüyorsanız hiçbir sıkıntı bulunmamaktadır.

Etkinlikler, ödüller vb gibi tüm fonksiyonları aksilik olmazsa 15.10.2019 tarihi itibariyle kullanıma sunmayı diliyoruz.

İyi oyunlar, iyi eğlenceler dileriz.

ÇK Admin.

Bu öğeyi yazdır

Information Oyun sohbet bölümü ne zaman aktif?
Gönderen: cako - 14-10-2019, 10:19 PM - Forum: Oyun Hakkında Sıkça Sorulan Sorular - Cevap Yok

Merhaba,

Oyunun sohbet bölümü sohbeti takip ve kontrol edebilecek bir moderatör online ise genellikle hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında aktif olmaktadır.(Hafta sonu etkinlik vb saatler haricinde genel tercih olarak kapalıdır.) Oyuna girdiğinizde ara ara kontrol ederek görebilirsiniz.

Sohbette yaptığınız tüm paylaşımlardan bizzat sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayınız ve kurallara uygun olarak yazışmaya özen gösteriniz. Aksi durumlar hem sohbetten hem oyundan engellenmenize sebep olabilir. 

Sohbetin aktif olmadığı durumlarda yardım için oyun içerisinde bulunan muhtar üzerinden destek bildirimi gönderebilirsiniz ya da bu forumdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bu sitenin her şeyden önce bir oyun platformu olduğunu lütfen unutmayınız, hepimiz gündelik hayatlarımıza devam ederken biraz sohbet etmek biraz rekabet etmek biraz kazanmak için oynuyoruz şeklinde düşünerek saygılı ve güzel bir ortam olarak kalmasına destek olalım lütfen.

Mesajlarınıza ve taleplerinize ortalama dönüş süresini özel durumlar haricinde en geç 24 saat içerisinde olarak düşünebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.

Bu öğeyi yazdır

  Reklam Yayınlayarak Kazanç Elde Etmek Mümkün Müdür?
Gönderen: cako - 09-10-2019, 06:52 PM - Forum: Konu Dışı Sohbet - Cevap Yok

İnternet üzerinden para kazanmak sanırım herkesin hayatında en az bir kere de olsa aklından geçen fikirlerden biridir.

Bunun için birçok web sitesinde sınırsız vaatlere denk gelmişsinizdir. Bunu yaparsanız şu kadar kazanırsınız, şunu yaparsanız bu kadar kazanırsınız vb. Kolayca anlaşılabileceği üzere bir çoğu boş vaatlerdir.

Günümüzde internet üzerinde kazanç sağlandığını belirten birçok sektör mevcut. Bunların başında da reklamcılık sektörü geliyor. Google, Unity vb şekilde sektörde pay sahibi şirketler, reklam verenlerle reklam yayıncılarını bir araya getiren platformları destekliyor. Yaptığınız site ve paylaşım içeriklerine göre de kazançlarınız belirlenmiş oluyor.

Reklamcılık üzerinden kazanç nasıl elde ediliyor peki? Reklam verenler reklam şirketlerine belli bir ücret ödeyerek tanıtıcı reklamlarının yayınlanmasını istiyor. Reklam şirketi de bu reklamları yayınlayacak site sahiplerine ulaştırıyor ve web sitesi sahipleri reklamları sitelerinde, bloglarında, sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Her reklam gösterimi ve reklam etkileşimi için de reklam şirketinin elde ettiği gelirden pay alınmış oluyor.

Basitçe formüle etmiş olursak, reklam şirketinin size yayınlamanız üzere teslim ettiği reklamı ne kadar büyük ve ilgili bir kitleye ulaştırırsanız elde edeceğiniz kazanç da bu oranda artmış oluyor. Reklam yayınını yapan bir web sitesi ya da kişiden istenilen en temel husus ise reklamların kaliteli bir şekilde yayınlarının yapılması, reklam verenlerin hakkını korumak üzere, haksız olarak reklam gösteriminin  sağlanmaması, yani gerçek kişilerin kendi rızalarıyla ve ilgilendikleri konularda söz konusu reklamlara erişmesi ve etkileşimde bulunması ,diğer bir deyişle reklamda belirtilen ürünün ya da hizmetin sağlıklı bir şekilde görüntülenmesidir.

Belirtilen koşullara uygun reklam yayıncılığı yaptığınız takdirde reklam yayınlayarak güzel kazançlar elde edilmesi mümkün olacaktır.

Bu öğeyi yazdır

Information Oyun Genel Kuralları
Gönderen: cako - 08-10-2019, 05:53 PM - Forum: Oyun Hakkında Sıkça Sorulan Sorular - Cevap Yok

GENEL OYUN KURALLARI

1-Oyun caliskankoylu.com sitesi üzerinden erişim sağlanabilen ve standart kullanıcı olarak tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bir oyundur.

2-Oyunun standart kullanımı ve özellikleri için hiçbir kullanıcıdan hiçbir şekilde ücret talep edilmez. Site yönetimi veya ismi kullanılarak herhangi bir sebeple oyun adına para talep eden olursa itibar etmeyiniz. Sorumluluk kabul edilmez.

3-Oyunun temel çalışma prensibi şu şekildedir; 3 farklı meslek grubundan sanal karakterler mevcuttur, oyuna odunculuk yapan karaktere sahip olarak başlarsınız, ağaç kes butonu ile sanal odun üreterek depo kısmına bu odunları satarak oyun parasına dönüştürürsünüz, sanal oyun puanınızı köy kasasına aktarırsınız ve sistemin gelir-gider dengesine göre belirlenmiş olan ödülü, sistemin uygun gördüğü zamanda yapılan ödül dağıtım gününde hak kazanırsınız. Sistemin minimum ödül ve ödeme limitlerine ulaştığınızda elde ettiğiniz bakiyeyi kendi hesabınıza aktarırsınız.

4-Sistemden kazandığınız ödülleri teslim alabilmeniz için, isim, soy isim, telefon numarası vb sistem yönetimi tarafından kullanılması gerekli bilgilerin doğruluğu kullanıcıların sorumluluğundadır. Yanlış bilgi sebebiyle iletişim kurulamamasından site yönetimi sorumlu tutulamaz.

5-Sistemden elde ettiğiniz ödül,bakiye, vb tüm gelirlere ilişkin vergisel ve yasal yükümlülükler tarafınıza aittir.

6-Oyun ve site yönetimi asla ve asla kesin ve garantili kazanç vaad etmemektedir. Kesin olan oyunda gözüken ve bildirilen bakiyenin hak kazananlara iletileceğidir. Sistem gelirleriyle doğrudan orantılı olarak dağıtılacak ödül miktarları zaman zaman artacak, zaman zaman azalabilecektir.

7-Sistemde referans sistemi yoktur. Hiç kimseye oyunu tavsiye etmeden , sisteme yeni bir üye kazandırmadan da oynamaya ve kazanmaya devam edebilirsiniz. Tavsiyenizle üye olan kişilerin elde ettiği kazançtan size verilecek bir pay yoktur.

8-Bakiye ve ödül aktarımında bulunulan tüm kullanıcıların yasalara uygunluğu konusunda tüm sorumluluk kendisine aittir. Ödül aktarımı yapılan kişilerin gerçek hayattaki statü ve yasal sorumlulukları site yönetimi tarafından bilinemeyeceğinden sorumluluk kabul edilmemektedir.

9-Sistemde usulsüz kazanç elde etmeye yönelik girişimlerde bulunan kullanıcıların üyelikleri durdurulur. Kazanç vb. usulsüz kazanımları sıfırlanır. Bu kullanıcılar hakkında yasal işlemler başlatılır.

10-Oyun sistemi aktiflik esasına dayanan bir sistemdir, sistemde 5 gün boyunca giriş yapmayan kullanıcıların üyelikleri otomatik engellenmektedir.

11-Sistemin kullanıcılar tarafından ihtiyaç bilgileri için forum ve portal sayfaları kullanılabilir. Bu sayfaların adres çubuğunda caliskankoylu.com ifadesi olduğunu kontrol ediniz. Oyun sitemizin resmi kullanım adresleri dışında sosyal medya hesapları dahil adreslere ve kişilere itibar etmeyiniz.

12-Oyunda sohbet modülü,forum sayfası,portal sayfası gibi bölümler aktifse buralarda yapılan tüm paylaşımlardan ilgili yasalar gereği paylaşımı yapan kişilerin sorumlu olduğunu lüten unutmayınız.
 
13-Oyunun tek resmi sayfası https://caliskankoylu.com ve uzantıları, tek resmi destek mail adresi destek@caliskankoylu.com dur.

14-Oyuna kayıt olan, siteyi kullanan ve kullanmaya devam eden tüm kullanıcılar burada belirtilen genel oyun kuralları ile sitenin ve oyunun ilgili bölümlerinde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.Kuralları kabul etmeyen kullanıcıların site ve oyun kullanımından vazgeçmeleri gerekmektedir.

Bu öğeyi yazdır

Information Oyun Genel Kuralları
Gönderen: cako - 08-10-2019, 05:52 PM - Forum: Hoşgeldiniz - Cevap Yok

GENEL OYUN KURALLARI

1-Oyun caliskankoylu.com sitesi üzerinden erişim sağlanabilen ve standart kullanıcı olarak tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bir oyundur.

2-Oyunun standart kullanımı ve özellikleri için hiçbir kullanıcıdan hiçbir şekilde ücret talep edilmez. Site yönetimi veya ismi kullanılarak herhangi bir sebeple oyun adına para talep eden olursa itibar etmeyiniz. Sorumluluk kabul edilmez.

3-Oyunun temel çalışma prensibi şu şekildedir; 3 farklı meslek grubundan sanal karakterler mevcuttur, oyuna odunculuk yapan karaktere sahip olarak başlarsınız, ağaç kes butonu ile sanal odun üreterek depo kısmına bu odunları satarak oyun parasına dönüştürürsünüz, sanal oyun puanınızı köy kasasına aktarırsınız ve sistemin gelir-gider dengesine göre belirlenmiş olan ödülü, sistemin uygun gördüğü zamanda yapılan ödül dağıtım gününde hak kazanırsınız. Sistemin minimum ödül ve ödeme limitlerine ulaştığınızda elde ettiğiniz bakiyeyi kendi hesabınıza aktarırsınız.

4-Sistemden kazandığınız ödülleri teslim alabilmeniz için, isim, soy isim, telefon numarası vb sistem yönetimi tarafından kullanılması gerekli bilgilerin doğruluğu kullanıcıların sorumluluğundadır. Yanlış bilgi sebebiyle iletişim kurulamamasından site yönetimi sorumlu tutulamaz.

5-Sistemden elde ettiğiniz ödül,bakiye, vb tüm gelirlere ilişkin vergisel ve yasal yükümlülükler tarafınıza aittir.

6-Oyun ve site yönetimi asla ve asla kesin ve garantili kazanç vaad etmemektedir. Kesin olan oyunda gözüken ve bildirilen bakiyenin hak kazananlara iletileceğidir. Sistem gelirleriyle doğrudan orantılı olarak dağıtılacak ödül miktarları zaman zaman artacak, zaman zaman azalabilecektir.


7-Hesabım bölümünde bulunan Cüzdan sayfasına giderek mevcut bakiyenizi,yani yönetim tarafından dağıtım işlemi yapıldıktan sonraki bakiyenizi, talebiniz halinde ve sistemin minimum çekim seviyesine ulaşmış olmanız halinde bu bakiyenin hangi hesabınıza geçeceğini görebilirsiniz. Sistem tarafından dağıtım yapılana kadar ki muhtemel kazanç durumunuz değişkendir, herhangi bir kullanıcı kasaya teng ekledikçe oranlar ve muhtemel kazançlar güncellenmiş olur, kasada bulunan tutara göre yüzdelik payınızı ve tutarı defterdar sayfasından takip edebilirsiniz, kazanç dağıtımları genellikle her ayin ilk haftası içinde yapılacaktır, biriken tutarın dağıtımı yapılmadan oyundan ayrılmanız ya da minimum ödeme limitine ulaşmamış olmanız halinde ödeme talep edilirse, oyun döngüsü ve kuralını tamamlamamış ve vazgeçmiş olursunuz, talep etseniz dahi herhangi bir ödeme alamazsınız. Ödeme talebi ile ilgili bir hata veya soru talebiniz olduğunda, Muhtar üzerinden destek talebi göndererek bilgi alabilirsiniz.

8-Sistemde referans sistemi yoktur. Hiç kimseye oyunu tavsiye etmeden , sisteme yeni bir üye kazandırmadan da oynamaya ve kazanmaya devam edebilirsiniz. Tavsiyenizle üye olan kişilerin elde ettiği kazançtan size verilecek bir pay yoktur.

9-Bakiye ve ödül aktarımında bulunulan tüm kullanıcıların yasalara uygunluğu konusunda tüm sorumluluk kendisine aittir. Ödül aktarımı yapılan kişilerin gerçek hayattaki statü ve yasal sorumlulukları site yönetimi tarafından bilinemeyeceğinden sorumluluk kabul edilmemektedir.

10-Sistemde usulsüz kazanç elde etmeye yönelik girişimlerde bulunan kullanıcıların üyelikleri durdurulur. Kazanç vb. usulsüz kazanımları sıfırlanır. Bu kullanıcılar hakkında yasal işlemler başlatılır.

11-Oyun sistemi aktiflik esasına dayanan bir sistemdir, sistemde 5 gün boyunca giriş yapmayan kullanıcıların üyelikleri otomatik engellenmektedir.

12-Sistemin kullanıcılar tarafından ihtiyaç bilgileri için forum ve portal sayfaları kullanılabilir. Bu sayfaların adres çubuğunda caliskankoylu.com ifadesi olduğunu kontrol ediniz. Oyun sitemizin resmi kullanım adresleri dışında sosyal medya hesapları dahil adreslere ve kişilere itibar etmeyiniz.

13-Oyunda sohbet modülü,forum sayfası,portal sayfası gibi bölümler aktifse buralarda yapılan tüm paylaşımlardan ilgili yasalar gereği paylaşımı yapan kişilerin sorumlu olduğunu lüten unutmayınız.
 
14-Oyunun tek resmi sayfası https://caliskankoylu.com ve uzantıları, tek resmi destek mail adresi destek@caliskankoylu.com dur.

15-Oyuna kayıt olan, siteyi kullanan ve kullanmaya devam eden tüm kullanıcılar burada belirtilen genel oyun kuralları ile sitenin ve oyunun yardım, kurallar vb. ilgili bölümlerinde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.Site yönetimi kuralları herhangi bir bildirime ihtiyaç duymaksızın değiştirebilir.Kuralları kabul etmeyen kullanıcıların site ve oyun kullanımından vazgeçmeleri gerekmektedir.[/b]

Bu öğeyi yazdır

  Sponsor Olabilirim
Gönderen: cako - 08-10-2019, 12:46 PM - Forum: Sponsorluk-Reklam ve İletişim - Cevap Yok

Merhaba,

Gerek oyunda gerekse oyuna bağlı forum,portal vb içerik bölümlerinde sponsor olmak, ödüllü görevler vermek vb reklam talepleriniz için bu başlık altından talep konusuyla kısa bir mesaj yazınız, iletişim için size dönüş sağlarız.

Detaylı bilgileri paylaşırız.

Herkese iyi oyunlar dileriz.

Bu öğeyi yazdır