Çalışkan Köylü Oyun Forum
Oyun sohbet bölümü ne zaman aktif? - Yazdırılabilir Sürüm

+- Çalışkan Köylü Oyun Forum (https://www.caliskankoylu.com/forum)
+-- Forum: Çalışkan Köylü Oyun Forumu (https://www.caliskankoylu.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Oyun Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (https://www.caliskankoylu.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu: Oyun sohbet bölümü ne zaman aktif? (/showthread.php?tid=19)Oyun sohbet bölümü ne zaman aktif? - cako - 14-10-2019

Merhaba,

Oyunun sohbet bölümü sohbeti takip ve kontrol edebilecek bir moderatör online ise genellikle hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında aktif olmaktadır.(Hafta sonu etkinlik vb saatler haricinde genel tercih olarak kapalıdır.) Oyuna girdiğinizde ara ara kontrol ederek görebilirsiniz.

Sohbette yaptığınız tüm paylaşımlardan bizzat sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayınız ve kurallara uygun olarak yazışmaya özen gösteriniz. Aksi durumlar hem sohbetten hem oyundan engellenmenize sebep olabilir. 

Sohbetin aktif olmadığı durumlarda yardım için oyun içerisinde bulunan muhtar üzerinden destek bildirimi gönderebilirsiniz ya da bu forumdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bu sitenin her şeyden önce bir oyun platformu olduğunu lütfen unutmayınız, hepimiz gündelik hayatlarımıza devam ederken biraz sohbet etmek biraz rekabet etmek biraz kazanmak için oynuyoruz şeklinde düşünerek saygılı ve güzel bir ortam olarak kalmasına destek olalım lütfen.

Mesajlarınıza ve taleplerinize ortalama dönüş süresini özel durumlar haricinde en geç 24 saat içerisinde olarak düşünebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.