Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun Genel Kuralları
#1
Information 
GENEL OYUN KURALLARI

1-Oyun caliskankoylu.com sitesi üzerinden erişim sağlanabilen ve standart kullanıcı olarak tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bir oyundur.

2-Oyunun standart kullanımı ve özellikleri için hiçbir kullanıcıdan hiçbir şekilde ücret talep edilmez. Site yönetimi veya ismi kullanılarak herhangi bir sebeple oyun adına para talep eden olursa itibar etmeyiniz. Sorumluluk kabul edilmez.

3-Oyunun temel çalışma prensibi şu şekildedir; 3 farklı meslek grubundan sanal karakterler mevcuttur, oyuna odunculuk yapan karaktere sahip olarak başlarsınız, ağaç kes butonu ile sanal odun üreterek depo kısmına bu odunları satarak oyun parasına dönüştürürsünüz, sanal oyun puanınızı köy kasasına aktarırsınız ve sistemin gelir-gider dengesine göre belirlenmiş olan ödülü, sistemin uygun gördüğü zamanda yapılan ödül dağıtım gününde hak kazanırsınız. Sistemin minimum ödül ve ödeme limitlerine ulaştığınızda elde ettiğiniz bakiyeyi kendi hesabınıza aktarırsınız.

4-Sistemden kazandığınız ödülleri teslim alabilmeniz için, isim, soy isim, telefon numarası vb sistem yönetimi tarafından kullanılması gerekli bilgilerin doğruluğu kullanıcıların sorumluluğundadır. Yanlış bilgi sebebiyle iletişim kurulamamasından site yönetimi sorumlu tutulamaz.

5-Sistemden elde ettiğiniz ödül,bakiye, vb tüm gelirlere ilişkin vergisel ve yasal yükümlülükler tarafınıza aittir.

6-Oyun ve site yönetimi asla ve asla kesin ve garantili kazanç vaad etmemektedir. Kesin olan oyunda gözüken ve bildirilen bakiyenin hak kazananlara iletileceğidir. Sistem gelirleriyle doğrudan orantılı olarak dağıtılacak ödül miktarları zaman zaman artacak, zaman zaman azalabilecektir.


7-Hesabım bölümünde bulunan Cüzdan sayfasına giderek mevcut bakiyenizi,yani yönetim tarafından dağıtım işlemi yapıldıktan sonraki bakiyenizi, talebiniz halinde ve sistemin minimum çekim seviyesine ulaşmış olmanız halinde bu bakiyenin hangi hesabınıza geçeceğini görebilirsiniz. Sistem tarafından dağıtım yapılana kadar ki muhtemel kazanç durumunuz değişkendir, herhangi bir kullanıcı kasaya teng ekledikçe oranlar ve muhtemel kazançlar güncellenmiş olur, kasada bulunan tutara göre yüzdelik payınızı ve tutarı defterdar sayfasından takip edebilirsiniz, kazanç dağıtımları genellikle her ayin ilk haftası içinde yapılacaktır, biriken tutarın dağıtımı yapılmadan oyundan ayrılmanız ya da minimum ödeme limitine ulaşmamış olmanız halinde ödeme talep edilirse, oyun döngüsü ve kuralını tamamlamamış ve vazgeçmiş olursunuz, talep etseniz dahi herhangi bir ödeme alamazsınız. Ödeme talebi ile ilgili bir hata veya soru talebiniz olduğunda, Muhtar üzerinden destek talebi göndererek bilgi alabilirsiniz.

8-Sistemde referans sistemi yoktur. Hiç kimseye oyunu tavsiye etmeden , sisteme yeni bir üye kazandırmadan da oynamaya ve kazanmaya devam edebilirsiniz. Tavsiyenizle üye olan kişilerin elde ettiği kazançtan size verilecek bir pay yoktur.

9-Bakiye ve ödül aktarımında bulunulan tüm kullanıcıların yasalara uygunluğu konusunda tüm sorumluluk kendisine aittir. Ödül aktarımı yapılan kişilerin gerçek hayattaki statü ve yasal sorumlulukları site yönetimi tarafından bilinemeyeceğinden sorumluluk kabul edilmemektedir.

10-Sistemde usulsüz kazanç elde etmeye yönelik girişimlerde bulunan kullanıcıların üyelikleri durdurulur. Kazanç vb. usulsüz kazanımları sıfırlanır. Bu kullanıcılar hakkında yasal işlemler başlatılır.

11-Oyun sistemi aktiflik esasına dayanan bir sistemdir, sistemde 5 gün boyunca giriş yapmayan kullanıcıların üyelikleri otomatik engellenmektedir.

12-Sistemin kullanıcılar tarafından ihtiyaç bilgileri için forum ve portal sayfaları kullanılabilir. Bu sayfaların adres çubuğunda caliskankoylu.com ifadesi olduğunu kontrol ediniz. Oyun sitemizin resmi kullanım adresleri dışında sosyal medya hesapları dahil adreslere ve kişilere itibar etmeyiniz.

13-Oyunda sohbet modülü,forum sayfası,portal sayfası gibi bölümler aktifse buralarda yapılan tüm paylaşımlardan ilgili yasalar gereği paylaşımı yapan kişilerin sorumlu olduğunu lüten unutmayınız.
 
14-Oyunun tek resmi sayfası https://caliskankoylu.com ve uzantıları, tek resmi destek mail adresi destek@caliskankoylu.com dur.

15-Oyuna kayıt olan, siteyi kullanan ve kullanmaya devam eden tüm kullanıcılar burada belirtilen genel oyun kuralları ile sitenin ve oyunun yardım, kurallar vb. ilgili bölümlerinde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.Site yönetimi kuralları herhangi bir bildirime ihtiyaç duymaksızın değiştirebilir.Kuralları kabul etmeyen kullanıcıların site ve oyun kullanımından vazgeçmeleri gerekmektedir.[/b]
Bul


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi